SSS/FAQ

Sık Sorulabilecek Sorular

Bu sayfa içerisinde, Arcadia Federasyonu ve site ile ilgili yeni ziyaret edenler tarafından sık sorulabilecek soruların açıkça cevapları listelenmiştir. Aklınıza takılan diğer soruların cevapları için, yönetici veya ekip ile iletişime geçiniz.I: Arcadia Federasyonu gerçek bir ülke mi?

Hulk sence gerçek olabilir mi? ¯\_(ツ)_/¯ Arcadia Federasyonu, bir Türk yazar grubu tarafından tarihteki bazı senaryoların çarpıtılarak anlatılması ile oluşturulmuş ve güncellenen kurgusal bir ülkedir. (Tarih ile ilgili çarptırılmış bilgiler yer alır, bu sebep ile gerçek tarihi bu siteden öğrenmeyiniz).


II: Arcadia ne demek?

Federasyonun ulusal ismi olan "Arcadia", Yunan mitolojisinde Peloponnesos yarımadasında yer alan pastoral bir bölge olarak bilinir. Arcadia, huzur dolu bir yer olarak tasvir edilir ve idealize edilir ve ulusa Arcadia isminin verilmesi ile, bölgenin pastoral ve saf doğasına atıfta bulunmak istenmiştir.


III: Arcadia was founded against Canada?

The fictional history of the Federation of Arcadia may offend Canadians who visit the site, as it stands in for and ignores the real-life Federation of Canada. This is not intended as an insult or anything of the sort, and Arcadia is a Dystopia.

IV: Vatandaşlık için kriterleri karşılamam gerekiyor mu?

Hayır, vatandaşlık kriterleri veya sitede bulunan benzeri şart unsurları, site üyelik yaşı ve başvuru şifresi haricinde kurgusal roleplay amacı ile yazılmıştır ve bu şartları karşılamadan da vatandaş bünyesine dahil olabilirsiniz.


Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License